Переможці змагань із міні-футболу за кубок профкому

26 березня 2024 року в Палаці спорту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулися змагання з міні-футболу за кубок профспілкового комітету. У змаганнях узяли участь студенти в складі команд факультету прикладної математики, фізико-технічного факультету, факультету медичних технологій діагностики та реабілітації та факультету суспільних наук і міжнародних відносин.

Учасники футбольних команд продемонстрували свій змагальницький дух, майстерність і палке бажання виборити перемогу. За підсумками змагань перемогу здобула команда студентів факультету прикладної математики.

01 квітня 2024 року голова профспілкової організації Євгеній Сніда та ректор університету Сергій Оковитий вручили нагороди учасникам команди переможців: Гуку Владиславу Руслановичу, студенту групи ПЗ-23у-1; Свиридову Аресенію Вікторовичу, студенту групи ПЗ-23-3; Догонову Станіславу Андрійовичу, студенту групи ПЗ-22-3; Погрібному Артему Богдановичу, студенту групи ПЗ-23-1; Яценку Ігореві Олеговичу, студенту групи ПЗ-21-2; Пінчуку Нікіті Юрійовичу, студенту групи ПЗ-23-2.

Вітаємо переможців! Також дякуємо за організаційну допомогу з проведення змагань завідувачеві кафедри фізичного виховання та спорту університету Олексію Горпиничу та старшому викладачеві цієї кафедри Олександру Дідковському.

92 перегляди