20 черв. 2024 р.

Змагання з настільного тенісу серед працівників університету - членів Профспілки

5 черв. 2024 р.

Про дитячий відпочинок і оздоровлення

Профспілкова організація ДНУ пропонуємо на базі санаторію "Кришталевий палац" (м. Трускавець) відпочинок і оздоровлення для дітей віком до 18 років.

9 квіт. 2024 р.

Змагання з волейболу

30 квітня 2024 року профспілкова організація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара організовує в Палаці спорту змагання з волейболу серед працівників і здобувачів вищої освіти. Змагання відбудуться за умови реєстрації для участі щонайменше двох команд, до складу яких можуть входити як здобувачі вищої освіти, так і працівники.

1 квіт. 2024 р.

Візьми участь в університетському дні довкілля

Профспілковий комітет та адміністрація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошують усіх охочих працівників і здобувачів вищої освіти взяти участь у проведенні університетського дня довкілля з благоустрою території студентського містечка.